BESTUUR

Riet Miedema - Jorink nam op 16 februari 2016 de voorzittershamer over van Rein Koolen

Riet Miedema – Jorink is de nieuw voorzitter van het Genootschap. Zij nam op 16 februari 2016 de voorzittershamer over van Rein Koolen.

Voorzitter: Riet Miedema – Jorink, voorzitter@wieringermeergeschiedenis.nl

Secretaris: Hans Roelofsen, secretaris@wieringermeergeschiedenis.nl

Penningmeester: Johan Bos, penningmeester@wieringermeergeschiedenis.nl

Algemeen lid:
Marleen Butijn, marleen@butijnenwegink.nl
Annie Ouwehand, annie@toplevel.nl
Frank Walstra, f.walstra@quicknet.nl
Fred de Vries, frennelieke@quicknet.nl

 

WERKGROEPEN en contactpersonen

 

Activiteiten   Diny Dekkers, m.dekkers@agroweb.nl

Archief    Willy Maris,  willymariseriks@hotmail.com.
Ook voor aanbieden historisch materiaal; en informatie over verkoop boeken & dvd’s.

Bezorging Kroniek   Marc Bischoff Tulleken, wb41bt@gmail.com

Hostes   Hans Roelofsen, secretaris@wieringermeergeschiedenis.nl

Kroniek, redactie   Pier Montsma, pier.montsma@gmail.com

Facebook   Fred de Vries, frennelieke@quicknet.nl

Website, redactie
Anita Blijdorp, webredactie@wieringermeergeschiedenis.nl
Ina Hoogenbosch – Glas, ina.hoogenbosch-glas@quicknet.nl

ZCBS   Marc Bischoff Tulleken, ww41bt@gmail.com

Beeldbank Wieringermeer (digitaliseren afbeeldingen)   Pier Montsma, pier.montsma@gmail.com